English French German Italian Japanese Chinese Russian Spanish
Üye Girişi
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Yazarlar
Son Makaleler
Admin
Bütün anneler için... Artık ebediyet aleminde yaşayan anneme, hasreti zaman zaman içimde depreşen, 13 yaşında evlenip, 10 çocuğu doğurup büyüten anneme, ve.. Devamı..
Admin
Manifesto! Daha önce İstanbul Üniversitesi'nde ders verirken de ısrarla üzerinde durduğum bir konu vardı. Benim magazin gazeteciliği anlayışım Devamı..
Facebook
Örnek Resim
Haber Bülteni
Ad Soyad :
E-Mail :
SON EKLENEN MAKALELER
Admin
Bütün anneler için...
Artık ebediyet aleminde yaşayan anneme, hasreti zaman zaman içimde depreşen, 13 yaşında evlenip, 10 çocuğu doğurup büyüten anneme, ve... Beka alemine göçmüş tüm annelere sonsuz rahmet diliyorum. Beş çocuğumun annesine, onları bünyesinde kanından canından besleyip, taşıyıp, sağlıkla dünyaya getiren, sonra gecesini gündüzüne katıp bedenlerine yüreklerine emek veren eşim h..
Yazar: Admin
Admin
Manifesto!
Daha önce İstanbul Üniversitesi'nde ders verirken de ısrarla üzerinde durduğum bir konu vardı. Benim magazin gazeteciliği anlayışım çoğu meslektaşımdan farklı... Magazin gazeteciliğinin, bizim mesleğin diğer branşlarından temelde hiçbir farkı yok. Ve olmamalı... Önce insanım, sonra gazeteciyim... Ve her zaman muhabirim. Yani haberciyim. Haber olmazsa, ga..
Yazar: Admin