English French German Italian Japanese Chinese Russian Spanish
Üye Girişi
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Son Makaleler
Admin
Bütün anneler için... Artık ebediyet aleminde yaşayan anneme, hasreti zaman zaman içimde depreşen, 13 yaşında evlenip, 10 çocuğu doğurup büyüten anneme, ve.. Devamı..
Admin
Manifesto! Daha önce İstanbul Üniversitesi'nde ders verirken de ısrarla üzerinde durduğum bir konu vardı. Benim magazin gazeteciliği anlayışım Devamı..
Facebook
Örnek Resim
Haber Bülteni
Ad Soyad :
E-Mail :
Rize Valisi Ersin Yazıcı, Özel İdare tarafından KÖY-DES
Cumartesi, 11 Kasım 2017
Rize Valisi Ersin Yazıcı, Özel İdare tarafından KÖY-DES
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Şefik Aygöl ve İl Genel Meclis Başkanı Muhammet Avcı ile birlikte merkeze bağlı Ambarlık köyü yolundaki asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Ersin Yazıcı, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi edindi.

Burada çalışma yapan işçilerle ve köylülerle sohbet eden Vali Yazıcı, çalışmaların hızlandırılması talimatı verdi.
 
İl Özel İdaresi tarafından il genelinde asfalt yol yapım çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirten Vali Ersin Yazıcı, "İl Özel İdaresi'ne bağlı yol yapım ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Biz de bu çalışmaları hem yerinde görmek hem de görevli personelimize moral vermek için inceleme gezisi yapıyoruz. Ekiplerimize çalışmalarında kolaylıklar diliyorum" dedi.
 
İl Özel İdare personelini üstün çalışmalarından dolayı tebrik eden Vali Ersin Yazıcı, kamu kaynaklarını tasarruflu, yerinde ve planlı olarak halkımıza sunabilmek için çalışıyoruz dedi.
 
Vali Ersin Yazıcı, yol çalışmalarında görevli işçilere baklava ikram etti.
 
Vali Yazıcı ve beraberindekiler daha sonra Ambarlık köyü kahvesine de uğrayarak, vatandaşlarla çay içti ve sıkıntılarını dinledi.
Etiketler: AMBARLİK.HABER.Rize Valisi Ersin Yazıcı, Özel İdare tarafından
Yorumlar
Yorum Yazın
İsim:
E-Mail:
Web site / Blog:
Mesajınız:
21 + 36 =